Ar Lietuviai laimės prieš D.Britanijos komandą ?

 

Prieš dvi savaites mes spėliojome kokia komandą suburs Kęstutis Kemzūra, ką jis išmes ir ką pasiliks rinktinėje, kiek pergalių laimės draugiškose rungtynėse ir t.t.

O dabar mes viską pradėsime iš naujo, nes šiandiena mes atversime naują puslapi kuriame rašysime pergales ir pralaimėjimus. Šiandiena įvyks pirmasis puslapio atvertimas, nes mūsų Lietuvos rinktinė susitiks su savo pirmuoju priešu „D. Britanija“.

Visos lažybų kompanijos prognozuoja, kad Lietuvos rinktinė laimės prieš D.Britanija. Nors aš ir labai gerbiu profesionalų prognozes, bet tai pat norėčiau išsakyti ir savo prognozę.
Aš manau, kad Britanijos komanda yra pakankamai stiprus varžovas kuris gali Lietuvos ekipai padaryti daug problemų. Tikriausiai visi manote kokias aš čia nesąmones rašau taip ? Aš jums tiesiai šviesiai galiu pasakyti jeigu nenorite neskaitykite mano prognozes.
Problemos būtų tokiso:

  • D.Britanija turi LulaDenga kuris yra Lietuvos rinktinės galvos skausmas.
  • Britanijos komanda tiesiog žais krepšini, nors jie ir nesitiki medalių.
  • Jie tokš laimėti rungtynes nes neturi kuo prarasti
  • Jie kausis iki paskutinės minutės, kaip kovėsi Lenkija pieš Ispanus.

Čia yra tik keletas faktorių, nors tie faktoriai atrodo kad kvaili, bet dėja jie veikia.

Bet aš kaip tikras Lietuvis visada tikiu Lietuvos pergalę nors ir kai jie pralaimi.

P.S. Tikriausiai taip ir neišgirduote mano progzozės taip, o gal išgirduote ? Jei nemokate skaityti tarp eilučių tai pasakysiu, kad Lietuvos komanda gerai išpers kailį Britanijos komandai ir ją pastatys į vietą.

 

Ispanijos komanda vos nepralaimėjo Lenkams

Mes visi puikiai žinome, kad Ispanijos komanda yra laikoma viena iš Europos čempionato favoričių. Pati komanda tai pat neslepia ir garsiai reiškia savo nuomonę jog ji yra favoritė.Bet juk kartais tas pasipūtimas gali atnešti nesėkmę, kaip vos nenutiko su Lenkais.

Šiandiena susitiko Ispanija ir Lenkija. Kaip visada Ispanijos komanda manė jog ji lengvai pasivaikčios su kamuoliu po aikštelę ir laimės pirmąją pergalę. Bet dėja taip nenutiko, nes Lenkijos komanda kovėsi iki paskutinės minutės, nors ir pralaimėjo prieš Ispanija.

Treneris teisinuosi jog pirmosios rungtynės visada būna sunkios, dėja aš taip nemanau.
Aš manau jog Ispanijos komanda buvo per daug pasipūtusi ir vos nepralaimėjo rungtynių vien dėl to jog jie save laimė favoritais.

Robertas Javtokas tikras komandos kapitonas

Mano mielas krepšinio aistruoli ar bent kada susimastei, kas yra komandos kapitonas, ar žinai koki vaidmenį atlieka komandos kapitonas aikštelėje ?
Dabar trumpai pabandysiu paaiškinti kas yra komandos kapitonas. Komandos kapitonas yra atsakingas už darnų komandini žaidimą, žaidimo strategijos vykdymą kuria pateikia treneris ir t.t.
Kaip matome, komandos kapitonas yra atsakingas asmuo kuris savo komandą vedą į pergalę. Vienas iš tokių kapitonų yra Robertas Javtokas. Šitas komandos kapitonas drąsiai gali save vadinti kapitonu, nes jisai elgęsi kaip tikras kapitonas. Jei dar nesi tikras jog jis yra tikrasis komandos kapitonas tada skaityk toliau ir suprasi kodėl jis yra komandos kapitonas.

Tikriausiai visi puikiai prisimename Turkijoje vykusi pasaulio čempionatą, kuriame komandos kapitonas Robertas Javtokas buvo susižeidęs koją. Bet tada jis įrodė kuo yra vertas, nes žaidė su traumuotą koją ir komandos draugams padėjo laimėti bronzinius medalius.
O dabar prisiminkime šios metus. Šiais metais per kontrolines rungtynes patyrė daug daugiau traumų nei praėjusiais metais, bet jis vis tiek nepaliko komandos draugų ir rengiasi Europos krepšinio čempionatui . Nors ir juo rankos buvo išnarintos jis jas išsigydė per pora dienų, nors susižeidė galvą ir gavo į dantis jis vis tiek liko komandoje. Roberta Javtoką bandė sutraumuoti ne viena komanda, bet jis kaip tikras kareivis nepasidavė ir išliko kapitonu.
Štai koks turi būti tikras krepšinio kapitonas. O tie žmonės kurie sako jog jis nieko vertas, tai tegul pabando atlaikyto tokias traukas ir pažiūrėsime kuo tu esi vertas.

Kęstutis Kemzūra atsisakė M.Lukauskio ir Darjušo

Po ilgų svarstymų ir dvejonių Kęstutis Kemzūra priėmė galutini sprendimą ir iš rinktinės išmetė paskutinius du žaidėjus.

Mes visis puikiai prisimename jog turėjome labai daug puikių žaidėjų, bet treneris nusprendė pasilikti keturiolika žaidėjų ir su tais žaidėjais tobulinti žaidimą. Vienas iš tokių pasirinkimų buvo tai jog treneris išmetė jaunesnius žaidėjus ir vietoje jų pasiliko M.Lukauski ir viena aukštaūgi broli.

Aš vis tiek nesuprantu ir tikriausiai nesuprasiu kodėl būtent treneris pasiliko M.Lukauski, o išmetė Donatą Motiejūną. Žinau jog Motiejūnas yra aukštas žaidėjas, bet juk kartais žaidime reikia ne tik žiūrėti iš žaidybinės pozicijos, bet ir iš jaunatviško noro žaisti ir laimėti. Nors kai prasidėjo rinktinės traumos esu įsitikinęs, kad treneris gailėjosi jog nepasiliko Donato vietoje kito žaidėjo. Kaip sakoma kas buvo tas pražuvo nes mes jau turime savo tvirtą dvyliktuką kuris kausis Europos Čempionate.

Aš manau jog treneris teisingai padarė jog išmetė M.Lukauski ir brolį, nes dabar mūsų komanda atrodo solidžiau. Sakau solidžiau, nes mūsų komandoje yra 6 veteranai ir 6 bronziniai žaidėjai. Kaip sakoma 50/50.

Lietuviai laimėjo paskutinę pergalę pasirengimo cikle prieš Gruzija

Šeštadienio vakarą Lietuvos rinktinė susitiko su Gruzijos rinktine užbaigti paskutines pasirengimo rungtynes prieš Europos čempionatą.

Į aikštelę išbėgo Lietuvos rinktinė ir prieš varžybas draugiškai pasisveikino su teisėjais, bei savo varžovais Gruzinais. Salėje pasigirdo teisėjo švilpukas ir Lietuviai pradėjo savo pirmąją ataką sėkmingu tritaškiu, tuo tarpu Gruzijos komanda į Lietuviu krepšį įmetė 2 taškus. Lietuviai matydami, kad gali kovoti padidino savo persvara iki 11 taškų ir jau atrodė, kad Lietuviai toj pradės triuškinti savo varžovus. Gaila, bet taip neatsitiko, nes per paskutines minutes Gruzijos komandą pradėjo sparčiai vytis Lietuvius.
Prasidėjus antram kėliniui Lietuviai leido įmesti į savo krepšį tiek kartų, jog Gruzinai atsiliko tik dvejais taškais nuo Lietuvos. Kai Gruzinai sumažino skirtumą iki 2 taškų tada ir prasidėjo visas žaidimas kuris tesėsi iki ketvirto kėlinio atkarpos, kol Lietuviai neįgijo 8 taškų persvaros per paskutines kėlinio minutes.

Šitos paskutinės atsisveikinimo rungtynės buvo labai svarbios ne tik Lietuvos rinktiniai, bet ir visai Lietuvai todėl, kad visi sirgaliai jau buvo nustoja tikėti Lietuvos rinktine ir ją pradėjo nurašinėti. Paskutinė pasirengimo pergalė buvo tarsi atgaiva ir parodymas jog mūsų komanda turi parako kautis Europos Čempionate kuris vyksta mūsų šalyje.

Linkiu sėkmės ir žinoma išsvajotu aukso medalių.