Kęstutis Kemzūra atsisakė M.Lukauskio ir Darjušo

Po ilgų svarstymų ir dvejonių Kęstutis Kemzūra priėmė galutini sprendimą ir iš rinktinės išmetė paskutinius du žaidėjus.

Mes visis puikiai prisimename jog turėjome labai daug puikių žaidėjų, bet treneris nusprendė pasilikti keturiolika žaidėjų ir su tais žaidėjais tobulinti žaidimą. Vienas iš tokių pasirinkimų buvo tai jog treneris išmetė jaunesnius žaidėjus ir vietoje jų pasiliko M.Lukauski ir viena aukštaūgi broli.

Aš vis tiek nesuprantu ir tikriausiai nesuprasiu kodėl būtent treneris pasiliko M.Lukauski, o išmetė Donatą Motiejūną. Žinau jog Motiejūnas yra aukštas žaidėjas, bet juk kartais žaidime reikia ne tik žiūrėti iš žaidybinės pozicijos, bet ir iš jaunatviško noro žaisti ir laimėti. Nors kai prasidėjo rinktinės traumos esu įsitikinęs, kad treneris gailėjosi jog nepasiliko Donato vietoje kito žaidėjo. Kaip sakoma kas buvo tas pražuvo nes mes jau turime savo tvirtą dvyliktuką kuris kausis Europos Čempionate.

Aš manau jog treneris teisingai padarė jog išmetė M.Lukauski ir brolį, nes dabar mūsų komanda atrodo solidžiau. Sakau solidžiau, nes mūsų komandoje yra 6 veteranai ir 6 bronziniai žaidėjai. Kaip sakoma 50/50.