Robertas Javtokas tikras komandos kapitonas

Mano mielas krepšinio aistruoli ar bent kada susimastei, kas yra komandos kapitonas, ar žinai koki vaidmenį atlieka komandos kapitonas aikštelėje ?
Dabar trumpai pabandysiu paaiškinti kas yra komandos kapitonas. Komandos kapitonas yra atsakingas už darnų komandini žaidimą, žaidimo strategijos vykdymą kuria pateikia treneris ir t.t.
Kaip matome, komandos kapitonas yra atsakingas asmuo kuris savo komandą vedą į pergalę. Vienas iš tokių kapitonų yra Robertas Javtokas. Šitas komandos kapitonas drąsiai gali save vadinti kapitonu, nes jisai elgęsi kaip tikras kapitonas. Jei dar nesi tikras jog jis yra tikrasis komandos kapitonas tada skaityk toliau ir suprasi kodėl jis yra komandos kapitonas.

Tikriausiai visi puikiai prisimename Turkijoje vykusi pasaulio čempionatą, kuriame komandos kapitonas Robertas Javtokas buvo susižeidęs koją. Bet tada jis įrodė kuo yra vertas, nes žaidė su traumuotą koją ir komandos draugams padėjo laimėti bronzinius medalius.
O dabar prisiminkime šios metus. Šiais metais per kontrolines rungtynes patyrė daug daugiau traumų nei praėjusiais metais, bet jis vis tiek nepaliko komandos draugų ir rengiasi Europos krepšinio čempionatui . Nors ir juo rankos buvo išnarintos jis jas išsigydė per pora dienų, nors susižeidė galvą ir gavo į dantis jis vis tiek liko komandoje. Roberta Javtoką bandė sutraumuoti ne viena komanda, bet jis kaip tikras kareivis nepasidavė ir išliko kapitonu.
Štai koks turi būti tikras krepšinio kapitonas. O tie žmonės kurie sako jog jis nieko vertas, tai tegul pabando atlaikyto tokias traukas ir pažiūrėsime kuo tu esi vertas.