Ar Lietuviai laimės prieš D.Britanijos komandą ?

 

Prieš dvi savaites mes spėliojome kokia komandą suburs Kęstutis Kemzūra, ką jis išmes ir ką pasiliks rinktinėje, kiek pergalių laimės draugiškose rungtynėse ir t.t.

O dabar mes viską pradėsime iš naujo, nes šiandiena mes atversime naują puslapi kuriame rašysime pergales ir pralaimėjimus. Šiandiena įvyks pirmasis puslapio atvertimas, nes mūsų Lietuvos rinktinė susitiks su savo pirmuoju priešu „D. Britanija“.

Visos lažybų kompanijos prognozuoja, kad Lietuvos rinktinė laimės prieš D.Britanija. Nors aš ir labai gerbiu profesionalų prognozes, bet tai pat norėčiau išsakyti ir savo prognozę.
Aš manau, kad Britanijos komanda yra pakankamai stiprus varžovas kuris gali Lietuvos ekipai padaryti daug problemų. Tikriausiai visi manote kokias aš čia nesąmones rašau taip ? Aš jums tiesiai šviesiai galiu pasakyti jeigu nenorite neskaitykite mano prognozes.
Problemos būtų tokiso:

  • D.Britanija turi LulaDenga kuris yra Lietuvos rinktinės galvos skausmas.
  • Britanijos komanda tiesiog žais krepšini, nors jie ir nesitiki medalių.
  • Jie tokš laimėti rungtynes nes neturi kuo prarasti
  • Jie kausis iki paskutinės minutės, kaip kovėsi Lenkija pieš Ispanus.

Čia yra tik keletas faktorių, nors tie faktoriai atrodo kad kvaili, bet dėja jie veikia.

Bet aš kaip tikras Lietuvis visada tikiu Lietuvos pergalę nors ir kai jie pralaimi.

P.S. Tikriausiai taip ir neišgirduote mano progzozės taip, o gal išgirduote ? Jei nemokate skaityti tarp eilučių tai pasakysiu, kad Lietuvos komanda gerai išpers kailį Britanijos komandai ir ją pastatys į vietą.